Mieszadła przeciwbieżne

Mieszarka przeciwbieżna

firmy Soroto dzięki swojej specjalnej konstrukcji od wielu lat wyznacza standard jakości na europejskim rynku mieszadeł łopatkowych. Jest ona produktem topowym między innymi ze względu na swoją wyjątkową wytrzymałość - przy prawidłowym użytkowaniu jej żywotność sięga 20 lat! Oferowana przez nas mieszarka łopatkowa perfekcyjnie sprawdza się do mieszania klejów, wylewek i zapraw gotowych, toteż znajduje szerokie zastosowanie zarówno w branży budowlanej jak i innych.

 

 

Dane techniczne mieszarek przeciwbieżnych

Pojemność Napięcie Masa Wymiary
40 l 230 V 64 kg 121 cm x 60 cm x 60 cm
65 l 230 V 69 kg 124 cm x 64 cm x 67 cm
80 l 230 V 88 kg 127 cm x 60 cm x 75 cm
100 l 230 V 98 kg 127 cm x 68 cm x 80 cm
120 l 230 V 105 kg 127 cm x 72 cm x 95 cm
200 l 400 V 175 kg 138 cm x 89 cm x 104 cm
300 l 400 V 281 kg 140 cm x 100 cm x 120 cm

 

Zapraszamy również do współpracy w zakresie wynajmu maszyn budowlanych oraz ogrodniczych!

Mieszadło Łopatkowe do Klejów Wylewek, Zapraw Gotowych

Wysokiej klasy mieszarka przeciwbieżna jest urządzeniem do przygotowywania różnego rodzaju mieszanek. Spełnia swoje zadanie jako mieszadło klejów, mieszanek suchych oraz wylewek. Specjalistyczna konstrukcja i użycie mieszadeł łopatkowych pozwala na perfekcyjnie wykonaną pracę w niedługim czasie. 

Urządzenie dla wymagających

Betoniarka przeciwbieżna, zwana także jako mieszarka przeciwbieżna jest produktem bezkonkurencyjnym, który pozostawia w tyle klasyczne rozwiązania typu bębnowego. 

Szerokie spectrum mieszania różnych materiałów czyni ją uniwersalną i jednocześnie kompatybilną z wieloma masami budowlanymi. Spełnia swoje zadanie jako:

  • mieszadło wylewek;
  • mieszadło klejów;
  • mieszadło zapraw gotowych.

Zasady działania

Mieszadło łopatkowe dedykowane profesjonalistom wykorzystuje dużą prędkość obrotu wykonywanego wokół wewnętrznej osi zbiornika. Tenże ma charakter stacjonarny. Zamontowane ramiona - łopatki jednocześnie zgarniają mieszankę z boków zbiornika, przenosząc ją na dno. Odpowiednia konstrukcja łopatek gwarantuje wysoką precyzję działania, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość przygotowywanej masy oraz optymalne wykorzystanie materiału. 

Mieszarka przeciwbieżna wyróżnia się wieloma udogodnieniami podczas pracy. Jedną z nich jest metoda napełniania zbiornika przez sito umieszczone w pokrywie mieszarki. To wyposażone jest w specjalny nóż do rozcinania worków, co zdecydowanie usprawnia pracę na miejscu. Warto także zauważyć, że mieszadło zapraw gotowych charakteryzuje się wysokimi parametrami pracy i niebywałą wytrzymałością, która przy prawidłowym użytkowaniu wynosi 20 lat. 

Mieszarka przeciwbieżna została wyposażona także w wysokiej klasy elementy bezpieczeństwa, które zdecydowanie podnoszą komfort pracy.

Zalety pracy nowoczesnych mieszarek

Główną zaletą mieszarki przeciwbieżnej jest jej wydajność pracy. Wspomniana wytrzymałość doskonale sprawdza się nawet w trudnych warunkach pracy, stąd można powiedzieć, że jest to produkt dedykowany najbardziej wymagającym specjalistom. 

Na uwagę zasługuje także wysoka kultura pracy mieszadła, które w porównaniu z innymi, podobnymi urządzeniami pracuje wyjątkowo cicho nie stwarzając uciążliwości dla innych osób. Dobrze przemyślana konstrukcja jest znacznym ułatwieniem także podczas konieczności transportu czy samego przemieszczenia mieszarki w inne miejsce. Innymi słowy, mieszadło zapraw gotowych spełnia oczekiwania najbardziej wymagających budowlańców.

Dane techniczne mieszarki przeciwbieżnej

Prezentowane mieszarki przeciwbieżne to różnorodność pozwalająca na dostosowanie urządzenia do specyfiki wykonywanych zadań. Różnorodna pojemność od 40 litrów do 300 litrów umożliwia zastosowanie jej zarówno przy małych pracach budowlanych, jak i dużych przedsięwzięciach.