Usługi minikoparką

Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko ofertę z zakresu wynajmu profesjonalnych maszyn budowlanych i ogrodniczych, lecz także usługi minikoparką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego.

 

Minikoparka - nowoczesny sprzęt

 

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, ponieważ wiemy jak bardzo wpływa to na efekty wykonywanej pracy. Zaufaliśmy niemieckiemu dostawcy Wacker Neuson i Terex Corporation ze Stanów Zjednoczonych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić

 

 • wykopy pod przyłącza prądu, wody i gazu,
 • przygotowanie fundamentów,
 • drenaże, odwodnienia,
 • niwelacja terenu;
 • szamba;
 • oczka wodne, baseny;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,
 • inne (skonsultuj z nami swoje potrzeby, zobaczymy co da się zrobić).

 

Ile to kosztuje

 

Koszt jednej godziny pracy minikoparką wynosi 100 zł brutto. Podana cena zawiera opłatę transportową.

 

Wolisz działać na własną rękę?

 

Jeśli stawiasz na samodzielność i chcesz operować minikoparką na własną rękę, możesz ją u nas wynająć. Wynajęcie sprzętu na jeden dzień kosztuje 440 złotych z VAT. Ta cena nie zawiera kosztów paliwa i opłaty transportowej.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerami tel. 22 734 03 36 lub 500 016 077

Usługi minikoparką - widok mikrokoparki

Profesjonalne usługi minikoparką

Nasza oferta obejmuje także usługi minikoparką, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie w określonym czasie wszystkich niezbędnych usług. Usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ponadto istnieje możliwość wynajęcia sprzętu i wykonywania prac na własną rękę i to przy naprawdę niewielkich kosztach. 

Minikoparka - Nowoczesny sprzęt

Wiemy, jak duże znaczenie na efekt wykonywanej pracy ma dobór odpowiedniego urządzenia, dlatego w swojej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu o wysokiej jakości. Zaufaliśmy niemieckiemu dostawcy Wacker Neuson i Terex Corporation ze Stanów Zjednoczonych, który cieszy się uznaniem na rynku. 

Zalety minikoparki 

W przypadku prac budowlanych na działce czy posesji wystarczający okaże się sprzęt mniejszych gabarytów, taki jak na przykład minikoparka. Jedną z jej największych zalet takiego sprzętu jest oczywiście wielkość – minikoparką z powodzeniem można pracować nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto minikoparka charakteryzuje się zwrotnością, która może okazać się niezwykle przydatna przede wszystkim na terenie, w którym nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni.

Dla minikoparki problemem nie jest także rodzaj gruntu – tego rodzaju sprzęt poradzi sobie nawet na bardzo grząskim terenie, dzięki gumowym gąsienicom umożliwiającym poruszanie się nawet w ekstremalnych warunkach terenowych. W przypadku takich jednorazowych prac na posesji kupno własnej maszyny nie ma większego sensu – po wykonanej pracy minikoparka nie będzie już potrzebna, za to trzeba będzie znaleźć miejsca na jej przechowywanie, nie wspominając już o wysokich kosztach związanych z zakupem takiego sprzętu. 

Nasza oferta

Oferowane przez nas usługi minikoparką obejmują szereg czynności, takich jak:

 • wykopy pod przyłącza prądu, wody i gazu;
 • przygotowanie fundamentów;
 • drenaże, odwodnienia;
 • niwelacja terenu;
 • szamba;
 • oczka wodne, baseny;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków;
 • inne – wystarczy skonsultować się z nami, by dowiedzieć się, jakie jeszcze usługi świadczymy w ramach naszej działalności. 

Koszt usługi 

Koszt usługi minikoparką wyliczany jest według stawki godzinowej – za jedną godzinę pracy trzeba zapłacić 90 zł z VAT, przy czym cena obejmuje również opłatę transportową. Istnieje także możliwość działania na własną rękę. Oferujemy bowiem także wynajem koparki według stawki dniowej – 440 złotych z VAT. Cena ta nie zawiera kosztów paliwa i opłaty transportowej. 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług minikoparką?

Oferujemy jedynie sprzęt wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego można mieć pewność, że wszystkie przeprowadzone prace minikoparką będą przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Naszym atutem jest także kompleksowość usług – podejmujemy się realizacji praktycznie wszystkich zleceń – od wykopów, aż po niwelację terenu czy usługi dodatkowe, po uprzedniej konsultacji z klientem. Do zalet naszej działalności należy z pewnością także atrakcyjna cena, która sprawia, że nawet przy niewielkich nakładach finansowych możliwe jest wykonanie wszystkich niezbędnych prac.

Dawos

F.H.U. Dawos - 2,
ul. Królewska 18,
05-825 Grodzisk Maz.,
tel. 22 734 03 36, 500 016 077