Usługi minikoparką

Przygotowaliśmy dla Państwa nie tylko ofertę z zakresu wynajmu profesjonalnych maszyn budowlanych i ogrodniczych, lecz także usługi minikoparką. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej wypożyczalni sprzętu budowlanego.

 

Minikoparka - nowoczesny sprzęt

Korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu wysokiej jakości, ponieważ wiemy jak bardzo wpływa to na efekty wykonywanej pracy. Zaufaliśmy niemieckiemu dostawcy Wacker Neuson i Terex Corporation ze Stanów Zjednoczonych.

 

Co możemy dla Ciebie zrobić

 

 • wykopy pod przyłącza prądu, wody i gazu,
 • przygotowanie fundamentów,
 • drenaże, odwodnienia,
 • niwelacja terenu;
 • szamba;
 • oczka wodne, baseny;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków,
 • inne (skonsultuj z nami swoje potrzeby, zobaczymy co da się zrobić).

 

Ile to kosztuje

 

Koszt jednej godziny pracy minikoparką wynosi 90 zł z VAT. Podana cena zawiera opłatę transportową.

 

Wolisz działać na własną rękę?

 

Jeśli stawiasz na samodzielność i chcesz operować minikoparką na własną rękę, możesz ją u nas wynająć. Wynajęcie sprzętu na jeden dzień kosztuje 440 złotych z VAT. Ta cena nie zawiera kosztów paliwa i opłaty transportowej.

 

Zapraszamy do kontaktu pod numerami tel. 22 734 03 36 lub 500 016 077.

Usługi minikoparką - widok mikrokoparki

Usługi Minikoparką

Nasza oferta obejmuje także usługi minikoparką, dzięki której możliwe jest przeprowadzenie w określonym czasie wszystkich niezbędnych usług. Usługi dostępne są w atrakcyjnych cenach, a ponadto istnieje możliwość wynajęcia sprzętu i wykonywania prac na własną rękę i to przy naprawdę niewielkich kosztach. 

 

Minikoparka - Nowoczesny sprzęt


Wiemy, jak duże znaczenie na efekt wykonywanej pracy ma dobór odpowiedniego urządzenia, dlatego w swojej pracy korzystamy wyłącznie z nowoczesnego sprzętu o wysokiej jakości. Zaufaliśmy niemieckiemu dostawcy Wacker Neuson i Terex Corporation ze Stanów Zjednoczonych, który cieszy się uznaniem na rynku. 

 

Zalety minikoparki 


W przypadku prac budowlanych na działce czy posesji wystarczający okaże się sprzęt mniejszych gabarytów, taki jak na przykład minikoparka. Jedną z jej największych zalet takiego sprzętu jest oczywiście wielkość – minikoparką z powodzeniem można pracować nawet w trudno dostępnych miejscach. Ponadto minikoparka charakteryzuje się zwrotnością, która może okazać się niezwykle przydatna przede wszystkim na terenie, w którym nie ma zbyt wiele wolnej przestrzeni. Dla minikoparki problemem nie jest także rodzaj gruntu – tego rodzaju sprzęt poradzi sobie nawet na bardzo grząskim terenie, dzięki gumowym gąsienicom umożliwiającym poruszanie się nawet w ekstremalnych warunkach terenowych. W przypadku takich jednorazowych prac na posesji kupno własnej maszyny nie ma większego sensu – po wykonanej pracy minikoparka nie będzie już potrzebna, za to trzeba będzie znaleźć miejsca na jej przechowywanie, nie wspominając już o wysokich kosztach związanych z zakupem takiego sprzętu. 

 

Nasza oferta


Oferowane przez nas usługi minikoparką obejmują szereg czynności, takich jak:

 

 • wykopy pod przyłącza prądu, wody i gazu;
 • przygotowanie fundamentów;
 • drenaże, odwodnienia;
 • niwelacja terenu;
 • szamba;
 • oczka wodne, baseny;
 • przydomowe oczyszczalnie ścieków;
 • inne – wystarczy skonsultować się z nami, by dowiedzieć się, jakie jeszcze usługi świadczymy w ramach naszej działalności. 

Koszt usługi 


Koszt usługi minikoparką wyliczany jest według stawki godzinowej – za jedną godzinę pracy trzeba zapłacić 90 zł z VAT, przy czym cena obejmuje również opłatę transportową. Istnieje także możliwość działania na własną rękę. Oferujemy bowiem także wynajem koparki według stawki dniowej – 440 złotych z VAT. Cena ta nie zawiera kosztów paliwa i opłaty transportowej. 

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług minikoparką?


Oferujemy jedynie sprzęt wysokiej jakości od sprawdzonych producentów, dlatego można mieć pewność, że wszystkie przeprowadzone prace minikoparką  będą przebiegały sprawnie i bezproblemowo. Naszym atutem jest także kompleksowość usług – podejmujemy się realizacji praktycznie wszystkich zleceń – od wykopów, aż po niwelację terenu czy usługi dodatkowe, po uprzedniej konsultacji z klientem. Do zalet naszej działalności należy z pewnością także atrakcyjna cena, która sprawia, że nawet przy niewielkich nakładach finansowych możliwe jest wykonanie wszystkich niezbędnych prac.

Dawos

F.H.U. Dawos - 2,
ul. Królewska 18,
05-825 Grodzisk Maz.,
tel. 22 734 03 36, 500 016 077.